Kuka Kanal Yıkama Araçları

Kuka kanal yıkama ve kanal temizleme araçlarının farklı kapasiteleri ve özellikleri vardır. Bizler bu sayfada kuka kanal temizleme ve yıkama araçlarının temel özelliklerinden bahsetmek istedik.

Ortalama 1000 litre ile 30000 litre arasında değişen tank hacmine sahip olan kanal temizleme araçlarının imal edilme sürecinde her türlü basınç ve uzun yıllar kullanım ömrü sunmak adına dayanıklı malzeme tercih edilmiştir.

Pompa debileri genel olarak 100 bar ile 250 arasında değişen bu araçların basınç regülatörleri pnömatik / mekanik sistem ile kontrol edilmektedir. Hortum makarası boyları ortalama 80 metre ile 120 metre ile değişkenlik göstermektedir.

Hidrolik bir yapı içinde hareket eden hortum makaraları böylece çok daha rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Jetting makaraları ise 20 metre ile 60 metre aralığında değişmektedir.  Logar kapaklarını kaldırmak için kullanılan vinç ortalama 250 kg. ile 400 kg. arasında değişik ağırlıklara karşı tam performans sunmaktadır.

Yukarıda sayılan özellikler standart özellikler olarak bilinmektedir, müşterilerin talep etmeleri halinde özel olarak farklı güç ve özelliklerde araçlar imal edilmekte ve farklı bileşenler kullanılarak araçların özellikleri arttırılmakta ya da düşürülmektedir. Böylece kuka kanal açma araçları günümüzde son derece profesyonel bir biçimde tercih edilen ve kullanılan araçlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alt yapı sistemlerinde meydana gelen tıkanmalar çoğu zaman anlık olarak olmaktadır. Bu da günlük yaşamı büyük ölçüde sıkıntıya sokan bir durumdur. Olası sorunları ortadan kaldırmak ve anlık problemlerle karşılaşmamak adına sizler de düzenli olarak kanalizasyon bakımlarını yaptırmalısınız. Logar bacaları açılarak bu alanlara biriken katı cisimlerin temizlenmesi olası tıkanma sorunlarını önüne geçecek ve düzenli olarak yapılan bu işlemler tıkanmaları tamamen önleyecektir.

Bu yüzden düzenli şekilde logar bacaları temizlenmeli olası tıkanmaların önüne geçilmelidir. Çünkü alt yapı sistemlerinde meydana gelen tıkanmalar günlük yaşamı olumsuz şekilde etkilemekte bunun yanı sıra ciddi anlamda büyük sorunlara sebebiyet vermektedir. Sizler de bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için hemen alt yapı bakımlarını yaptırarak profesyonel bir şekilde talep ettiğiniz hizmete sahip olun.

KUKA KANAL AÇMA ARACI

DN 100 DN 800 çaplarındaki kanalizasyon giderlerinin açılmasında kullanılan üst yapı ekipmanlarıdır.

Kanal açma aracı (Kuka) tıkanan kanalizasyon hatlarını yüksek basınçlı su pompası ile açmak üzere tasarlanmış ivedi çözümler sunabilen kullanımı kolay ve pratik olan üst yapı ekipmanlarıdır.

Ekipmanların temiz su hazneleri seçilen araçlara göre farklılık gösterebilir. Yüksek basınç gücüne sahip su pompaları, tambur makaraları, kanal açma hortumları ve bunun gibi birçok özellik müşterilerimizin isteğine bağlı değişkenlik gösteren Kuka Kanal Açma Araçları firmamız tarafından tasarlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Diğer Kuka Kanal Yıkama Araçları

Diğer Kuka kanal yıkama araçlarımızı görüntüleyin.

Yüksek Basınçlı Kanal Yıkama Araç İmalatı

Basınçlı kanal imalatı günümüzde pek çok farklı firma tarafından yapılmaktadır. Ancak bu ürünlerin imalat süreçlerini yakından takip etmek ve ürünün tam anlamıyla hangi şartlarda üretildiğini ürünün üretim sürecine ilişkin temel bilgilere sahip olmak pek çok durumda gerekli olmaktadır.

Devamı