Bomlu Tip Kombine Kanal Açma ve Temizleme Aracı

DN 200 DN 1200 çaplarındaki kanalizasyon ve dranaj hatlarında biriken tartulanmış mil, çamur, taş ve benzeri yabancı atıkların temizliğinde kullanılan üst yapı ekipmanlarıdır.

CD Bomlu Kombine Kanal Temizleme Araçları maksimüm basınç üreten yüksek basınçlı su pompası yardımı ile altyapı gider hatlarının temizliğinde ultra verim sağlayan insan gücünü minimum derecede ortadan kaldıran uzaktan kumanda sistemi ile kontrol edilebilen ayrıca sağa ve sola açı sağlayabilen CD Bom sayesinde operatöre kolaylık ve zaman tasarrufu sunan özel amaçlı üst yapı ekipmanlarıdır.

Ekipmanlarımızın temiz su ve pis su hazneleri basınç hortumları, emiş hortumları, yüksek basınçlı su pompaları ve yüksek emiş gücüne sahip vakum pompaları müşterilerimizin isteğine bağlı değişkenlik gösteren CD Bomlu Kombine Kanal Temizleme Ekipmanları tasarlanmaktadır.

Teleskopik Bomlu Kombine Kanal Temizleme Aracı

DN 200 DN 800 çaplarındaki kanalizasyon ve dranaj hatlarındaki biriken tartulaşmış olan mil, çamur ve benzeri yabancı atıkların temizliğinde kullanılan üst yapı ekipmanlarıdır.

Teleskopik Bomlu Kombine Kanal Temizleme Araçları yüksek basınçlı su pompası ile kanalizasyonların temizlenmesini sağlayan ve yüksek emiş gücü sayesinde temizlenen atıkların üst yapıda ki teleskopik bom yardımı ile kolayca pis su haznesine aktarılmasını sağlayan ve kanalizasyon alt yapı arızalarını minimum seviyeye indirgenliğini sağlayan zamandan tasarruf ettiren ve insan gücünü minimuma indiren özel amaçlı üst yapı ekipmanlarıdır.

Ekipmanlarımızın temiz su ve pis su hazneleri basınç hortumları, emiş hortumları, yüksek basınçlı su pompaları ve yüksek emiş gücüne sahip vakum pompaları müşterilerimizin isteğine bağlı değişkenlik gösteren Teleskopik Bomlu Kombine Kanal Temizleme ekipmanları tasarlanmaktadır.

Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.