Mini tip kombine kanal açma ve temizleme aracı

Mini kombine kanal açma araçları büyük araçların giremediği alanlarda hizmet veren ve gerek hacim gerekse diğer özellikleri bakımından çok daha fiziksel olarak küçük olan araçlardır. Bu araçlar büyük araçların giremediği sokak araları ve benzeri gibi yerlere çok daha rahat şekilde girebilmektedir. Böylece tıkanıklıklar çok daha hızlı şekilde açılarak sağlıklı ve konforlu yaşam yeniden tayin edilmektedir. Mini tip kombine kanal açma ve temizleme araçları trafiğe kapalı alanlarda, park edilen araçlar yüzünden giriş ve çıkışın çok sınırlı olduğu dar sokak aralarında profesyonel bir şekilde hizmet sunarak talep edilen hizmeti kısa süre içinde yerine getirmektedir. Böylece her zaman en iyi hizmet kalitesine erişilerek vatandaşların mağdur olmasının önüne geçilmiş olmaktadır.

Mini tip kombine araçların bu bağlamda büyük faydaları olmaktadır. Alt yapı sistemlerinde ortaya çıkan sorunlarda küçük ancak bir o kadar etkili olmasından ötürü kolay şekilde tıkalı olan alt yapı sistemlerini açarak çözüme kavuşturmaktadır. Alt yapı hizmetleri veren tüm firmalarda mutlaka bulunması gereken mini tip temizleme araçları firmamızda bulunmakta ve büyük araçlarımızla yapamadığımız pek çok işi bu araçlarımız ile kolay şeklide başarabilmekteyiz. Sizler de profesyonel bir şekilde hizmet almak talep ettiğiniz hizmetten daha fazlasına erişmek için mutlaka firmamız ile irtibata geçerek hizmetlerin nasıl yürütülmesi gerektiği konusunda bilgiyi alabilirsiniz. Mini tip kombine kanal açma ve temizleme araçlarımız ile sizlere her zaman güvenli ve hızlı hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Kombine büyük araçlarımız daha geniş ve araçların girebileceği sokaklarda hizmet sunarken mini araçlar dar alanlarda etkilidir. Küçük olmasının yanı sıra yüksek emiş gücü ve vakumlama teknolojisi ile donatılan bu araçlar firmamızın en özel araçları arasında yerini almaktadır. Talepler doğrultusunda özel olarak entegre edilen bu araçlar pek çok farklı işte tam performans sunarak kendisini kanıtlamış özel bir donanıma sahiptir. Sizler de dar ve küçük sokaklarda meydana gelen sorunları kısa süre içinde çözüme kavuşturmak istiyorsanız mutlaka firmamızı arayarak bu konuda destek isteyebilirsiniz.

Mini kombine kanal açma aracı

DN 100 DN 300 çaplarındaki kanallarda biriken tartulaşmış olan katı atıkların beşeri faktörlerin temizlenmesinde ve ulaşımı güç olan AVM altlarındaki yağ tutucular, ortak gider sistemlerini temizleme olanağı sağlar. Kapalı garaj içerisindeki mevcut kanal giderleri ve foseptik toplama alanı temizliği olanağı sağlar.

Girilmesi zor olan dar sokaklarda çalışma olanağı sağlar.

Mini kombineler yüksek basınçlı su pompası kanaldaki tıkanıkların kolayca açılmasını ve yüksek emiş gücü olan vakum pompası sayesinde açılan gider sistemindeki atıkların pis su emişini sağlayan ve zamandan tasarufu sağlayan, kullanımı basit ve pratik olan düşük maliyetli mini kombine araçlarıdır.

Ekipmanlarımızın isteğe bağlı temiz su ve pis su hazneleri, basınç hortumları, emiş hortumları müşterilerimizin özel isteği üzerine tasarlanabilen mini kombine ekipmanlarıdır.

Daha detaylı bilgi için lütfen arayınız.