Paslanmaz içme suyu tankerleri

İçme suyu canlıların yaşam kaynaklarından birisidir. İçme suyunu kaliteli bir şekilde sakladığımız ölçüde canlıların yaşamları çok daha sağlıklı ve kaliteli olacaktır. Firmamız bu bilinç ile hareket ederek canlılar için yaşam kaynağı olan suyu daha uzun ömür ile saklamak üzere paslanmaz içme suyu tankerleri imal etmektedir. Bu bağlamda tamamen profesyonel bir şekilde görev yapmak üzere sizlere en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışan firmamız, paslanmaz tankerler imal ederek sizlere en üstün kalitede su ile buluşturmak ve sizlerin yaşamına sağlık katmak için çalışmaktadır. Kaliteli bir su kaliteli yaşamın belirtisidir.

Paslanmaz içme suyu tankerleri ile kısa zaman içinde üstün kaliteli olarak tanker imalatı yapan firmamız, en iyi seviyede hizmeti kısa zaman içerisinde erişebilmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda altyapı çalışmaları için vazgeçilmez ihtiyaçlar listesinde yer alan tankerler, gerek içme suyu kullanımında gerekse diğer alanları sulama olarak çok büyük destek sunmaktadır. Firmamız sizlere paslanmaz tanker imalatı konusunda gerek standart ölçü ve imalat çerçevesinde üretim yaparak gerekse özel talep üzerine geliştirilen boyut ve ölçülerde ürünleri imal ederek her zaman en iyi hizmeti sizlerle buluşturmaktadır.

Paslanmaz içme suyu tankerleri konusunda profesyonel bir şekilde destek sunan firmamız, günümüzde endüstride üretim yapan küçük, orta ölçekli ve büyük firmaların tümüne tanker tedarik ederek sektörde bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır. Sunduğu ürünlerin arkasında olup müşterilerine gerek malzeme gerekse üretim noktasında en iyi ürün ile buluşturıyoruz. Müşterilerimize profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktan ve en iyisine kısa zaman için ulaşmalarını sağlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet ortaya çıkarmaktadır.

Paslanmaz içme suyu tankerlerini endüstri ile buluşturan firmamız pek çok olumlu geri dönüş almakta ve aldığı bu memnuniyet ile daha fazla çalışarak daha iyi ürüne ulaşmak için çalışmaktadır. Paslanmaz içme suyu tankerleri konusunda profesyonel desteğin yanı sıra her zaman sektörde öncü olmayı amaçlayan firmamız tecrübeli ekip arkadaşları ile sektörde en önemli ve kritik noktalardan birinde bulunmaktadır. Bu bağlamda en iyi ve değerli ürünü elde etmek için çalışmaktadır.

İçme suyu tanker özellikleri

İçme ya da kullanma suyunun taşınmasında kullanılan üst yapı ekipmanlarıdır. Seçilen aracın taşıma kapasitesine bağlı olarak değişik kapasitelerde tasarlanmaktadır.

Kullanım yerine göre siyah sac ya da paslanmaz çelik olarak imalatları yapılmaktadır. Üretim amacına göre araç önüne ve arkasına sulama nozulları yerleştirilebilmektedir.

Tahrikini araç şanzımanından yardımcı PTO ile almaktadır. Genellikle 10 Bar 1500 Litre 1 Dakika kapasiteli merkez kaç tip pompa ile dizayn edilebilmektedir. İhtiyaç duyulması halinde değişik kapasitelerde pompalarda kullanılmaktadır. Kullanılan pompalar sayesinde, sabit su kaynaklarından tankerin dolum yapabilmesini sağlayan vakum sistemi içeren üst yapı ekipmanlarıdır.